Początki

Firma JDG została założona  w 2003 roku. Po kilku miesiącach sprzedaży i montażu okien powstał pomysł o samodzielnej produkcji  stolarki PVC, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, a także skrócic czas oczekiwania na zamówiony towar. Mając na uwadze jakość oferowanych wyrobów dużą wagę przywiązaliśmy do wyboru profilu, z którego miały być produkowane  nasze okna i drzwi.

W 2006 roku przenieśliśmy się do nowej hali, co umożliwiło nam potrojenie produkcji  stolarki, a także zwiększenie zatrudnienia. Decyzje o zakupie  nowoczesnych maszyn to przede wszystkim dbałość o jakość oferowanych wyrobów. W tym samym roku udało się Nam rozpocząć produkcję stolarki aluminium.

W 2007 roku przystąpiliśmy do Stowarzyszenia KLASTER MAZURSKIE OKNA skupiającego producentów i sprzedawców stolarki otworowej, aby wspólnie działając doprowadzic do pobudzenia branży stolarki otworowej. Naszym  celem było podjęcie wspólnych inwestycji, a także stworzenie spójnej oferty wytwarzanych przez nas produktów.

W 2009 roku otworzyliśmy drugi punkt handlowy, który mieści się w centrum Olsztyna, aby klienci mieli jeszcze lepszy dostęp do produktów zawartych w naszej ofercie.

Dzięki ciągłym inwestycjom w unowocześnianie parku maszynowego firma JDG dysponuje w chwili obecnej dużym potencjałem produkcyjnym. Wysoka jakość naszych produktów, krótkie terminy realizacji, jak również profesjonalna obsługa spowodowały, że w ciągu ostatnich lat zaufało nam wielu klientów i inwestorów. 

W obecnej chwili ruszamy z produkcją drzwi aluminiowych przeciwpożarowych.

Zobacz także

Szybki kontakt