O firmie

O NAS

Firma JDG została założona w Olsztynie w 2003 roku przez obecnego właściciela Dariusza Gołębiowskiego. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości stolarki z PVC (okna, drzwi, fasady), którą oferujemy w dwóch wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Produkujemy także okna, drzwi, witryny oraz konstrukcje fasadowe z aluminium. Zakres wykonywanych usług obejmuje również: pomiary, doradztwo, demontaż i montaż stolarki, obróbkę otworów okiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy od początku działalności nastawieni na kompleksową obsługę klienta, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę dodatków okiennych, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Zatrudniamy kilkanaście osób, posiadamy biuro handlowe na terenie Olsztyna, a także halę z produkcją PVC i aluminium w miejscowości Barczewko. Jesteśmy w stanie na życzenie klienta dowieźć okna pod wskazany adres.

POCZĄTKI

Firma JDG została założona w 2003 roku. Po kilku miesiącach sprzedaży i montażu okien pojawił się pomysł o samodzielnej produkcji stolarki PVC, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, a także skrócić czas oczekiwania na zamówiony towar. Mając na uwadze jakość oferowanych wyrobów dużą wagę przywiązaliśmy do wyboru profilu, z którego miały być produkowane nasze okna i drzwi.

W 2007 roku przystąpiliśmy do Stowarzyszenia KLASTER MAZURSKIE OKNA skupiającego producentów i sprzedawców stolarki otworowej, aby wspólnie działając doprowadzić do pobudzenia branży stolarki otworowej. Naszym celem było podjęcie wspólnych inwestycji, a także stworzenie spójnej oferty wytwarzanych przez nas produktów.

W 2015 roku przenieśliśmy się do nowej hali w miejscowości Barczewko, co umożliwiło nam potrojenie produkcji stolarki, a także zwiększenie zatrudnienia. Decyzje o zakupie nowoczesnych maszyn to przede wszystkim dbałość o jakość oferowanych wyrobów.

Dzięki ciągłym inwestycjom w unowocześnianie parku maszynowego firma JDG dysponuje w chwili obecnej dużym potencjałem produkcyjnym. Wysoka jakość naszych produktów, krótkie terminy realizacji, jak również profesjonalna obsługa spowodowały, że w ciągu ostatnich lat zaufało nam wielu klientów i inwestorów.

MISJA

Naszą misją jest jak najbardziej efektywne zaspakajanie potrzeb naszych Klientów, poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Wybierając naszą stolarkę macie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko sprawdzonych technologii oraz najlepszych materiałów.

Naszym najważniejszym celem jest kompleksowa obsługa klienta. Staramy się aby serwis, montaż oraz dowóz okien i drzwi do Naszych klientów trwał jak najkrócej.

Jesteśmy firmą rodzinna działającą na rynku lokalnie, jednak doświadczenie pozwala nam na otwarcie się na obsługę klientów spoza regionu. Nasze okna cieszą się dużym zainteresowaniem w Holandii, Danii, Niemczech, Norwegii a także Szwecji.

WARTOŚCI

Priorytetem Firmy JDG jest dążenie, aby nasza stolarka sprostała Państwa oczekiwaniom, a oferowane przez nas okna podkreślały charakter budowanych obiektów.

Dokładamy wszelkich starań by nasze okna chroniły wasze domy przed utratą ciepła i wyciszały przed hałasem.

Wytyczając cele w naszej firmie dokładamy wszelkich starań w zakresie projektowania stolarki otworowej, tak aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Okna JDG charakteryzują się szeroką gamą kolorów, w tym oklein drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim starannym wykonaniem – to elementy, które sprawiają, że nasze okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.

DOŚWIADCZENIE

Działając w branży okiennej od wielu lat staramy się podążać za trendami panującymi na rynku. Śledzimy prasę branżową, jeździmy na targi, wymieniamy się spostrzeżeniami z klientami, handlowcami, monterami z różnych firmy. Działania te mają na celu poznawanie potrzeb klientów, aby bardziej kompleksowo i elastycznie sprostać ich oczekiwaniom.

Nasza kadra pracownicza to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji i sprzedaży stolarki PCV i aluminium. U nas zawsze postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na twoje pytania, aby wiedza, którą u nas uzyskasz, pomogła ci trafnie podjąć decyzje o wyborze stolarki pcv bądź aluminium do budowanego obiektu.

Stale pogłębiamy naszą wiedzę techniczną, bo rozumiemy stale rosnące oczekiwania i potrzeby naszych klientów.