O firmie

O NAS

Firma JDG została założona w Olsztynie w 2003 roku przez obecnego właściciela Dariusza Gołębiowskiego. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości stolarki z PVC (okna, drzwi, fasady), którą oferujemy w dwóch wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Produkujemy także okna, drzwi, witryny oraz konstrukcje fasadowe z aluminium. Zakres wykonywanych usług obejmuje również: pomiary, doradztwo, demontaż i montaż stolarki, obróbkę otworów okiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy od początku działalności nastawieni na kompleksową obsługę klienta, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę dodatków okiennych, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Zatrudniamy kilkanaście osób, posiadamy biuro handlowe na terenie Olsztyna, a także halę z produkcją PVC i aluminium w miejscowości Barczewko. Jesteśmy w stanie na życzenie klienta dowieźć okna pod wskazany adres.

POCZĄTKI

Firma JDG została założona w 2003 roku. Po kilku miesiącach sprzedaży i montażu okien pojawił się pomysł o samodzielnej produkcji stolarki PVC, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, a także skrócić czas oczekiwania na zamówiony towar. Mając na uwadze jakość oferowanych wyrobów dużą wagę przywiązaliśmy do wyboru profilu, z którego miały być produkowane nasze okna i drzwi.

W 2007 roku przystąpiliśmy do Stowarzyszenia KLASTER MAZURSKIE OKNA skupiającego producentów i sprzedawców stolarki otworowej, aby wspólnie działając doprowadzić do pobudzenia branży stolarki otworowej. Naszym celem było podjęcie wspólnych inwestycji, a także stworzenie spójnej oferty wytwarzanych przez nas produktów.

W 2015 roku przenieśliśmy się do nowej hali w miejscowości Barczewko, co umożliwiło nam potrojenie produkcji stolarki, a także zwiększenie zatrudnienia. Decyzje o zakupie nowoczesnych maszyn to przede wszystkim dbałość o jakość oferowanych wyrobów.

Dzięki ciągłym inwestycjom w unowocześnianie parku maszynowego firma JDG dysponuje w chwili obecnej dużym potencjałem produkcyjnym. Wysoka jakość naszych produktów, krótkie terminy realizacji, jak również profesjonalna obsługa spowodowały, że w ciągu ostatnich lat zaufało nam wielu klientów i inwestorów.

MISJA

Tworząc JDG skupiamy się nie jedynie na produkcji okien i drzwi. Chcemy zawsze dać coś więcej od siebie. Potrzeby naszych klientów traktujemy priorytetowo, czyniąc wszystko by oprócz zamówionej stolarki dostali od nas najlepszą obsługę, doradztwo i serwis, jaki tylko może zapewnić nasza branża. Czujemy się dumni, gdy nasi klienci polecają nas znajomym.

WARTOŚCI

Cenimy każdy uśmiech zadowolenia każdego z naszych klientów i dokładamy starań, by widzeć go jak najczęściej. Cenimy nasze środowisko, dlatego inwestujemy w ekologiczną produkcję, odnawialne źródła energii i efektywne gospodarowanie odpadami. Cenimy uczciwość i wzajemny szacunek, które zawsze owocują długotrwałą współpracą.

DOŚWIADCZENIE

W branży okiennej działamy już od wielu lat. Doświadczenie, które przez ten czas zdobyliśmy, pozwala nam elastycznie i skutecznie odpowiadać na oczekiwania tak klientów indywidualnych, jak i deweloperów. Ich opinia i referencje najlepiej świadczą o tym, że wysiłek, jaki włożyliśmy w rozwój naszej firmy ciągle procentuje.

Wybierz język